Wózki dziecięce

Wózki dziecięce – Wózki spacerowe

Wózki dziecięce stanowią nieodzowny element wyposażenia każdego rodzica. Doskonale sprawdzają się podczas spacerów z dzieckiem. Dzięki nim dziecko w komfortowych warunkach poznaje otaczający go świat. Wózek dziecięcy jest nieocenioną pomocą dla rodzica – pozwala mu zabrać ze sobą cały potrzebny ekwipunek dla dziecka. W naszej ofercie zastosowaliśmy następujący podział:

– wózki dziecięce spacerowe z pełną rączką,

– wózki dziecięce spacerowe typu parasolka,

– wózki dziecięce spacerowe bliźniacze,

– wózki dziecięce wielofunkcyjne,

– gondole do wózków,

– akcesoria do wózków.

Celowo podzieliliśmy wózki dziecięce spacerowe na podkategorie, ponieważ są one bardzo obszerne. Wózki spacerowe to najbardziej liczna kategoria, stąd dla Waszego ułatwienia poruszania się po stronie została podzielona aby każda z nich zawierała mniejszą ilość produktów. Wózki spacerówki to najchętniej wybierany produkt z naszej oferty.

Wózki z pełną rączką stanowią obecnie najpopularniejszą grupą spośród wszystkich – są najczęściej wybierane przez rodziców. Ich zaleta to przede wszystkim łączona (tzw. pełna) rączka dzięki której manewry wózkiem są łatwe. Taki wózek dobrze się prowadzi. Niektóre z modeli posiadają regulowaną wysokość rączki, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie odpowiednią wysokość. Ma to szczególne znaczenie jeżeli wózek prowadzą osoby o różnym wzroście. Kolejna zaletę jest to, że taki wózek dziecięcy  składa się na płasko, dzięki temu zajmuje mało miejsca po złożeniu. Posiadają wszystkie funkcje, jakie znajdziecie w opisie wózków typu parasolka poniżej.

Wózki typu parasolka są często wybierane przez rodziców. Ich główną zaletą jest to, że po złożeniu zajmują niezwykle mało miejsca. Niezależnie jaki typ wózka wybierzecie w każdym z nich znajdziecie wygodne siedzisko, które może być doposażone w dwustronny materacyk (lato / zima). Oparcie wózka może być regulowane na dwa sposoby: regulacja zapadkowa lub regulacja na pasie, który daje nieograniczoną liczbę pozycji. Duże budki, w które wyposażone wózki często posiadają dodatkową sekcję, dzięki której można je opuścić do samego dołu chroniąc tym samym dziecko przed wpływem niekorzystnych warunków pogodowych. Są to tak zwane budki dwusekcyjne, których dodatkową zaletą jest to, że są bezszelestne. W niektórych modelach budki występują na tzw. grzechotce, która wydaje charakterystyczny odgłos podczas regulacji budki. W naszej ofercie znajdziecie modele, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania.

Wózki spacerowe dla bliźniaków to absolutna podstawa każdego spaceru z dwójką małych dzieci. Takie wyzwanie wymaga odpowiedniego sprzętu i tu z pomocą przychodzą wózki bliźniacze. Dzięki nim spacer z dwójką dzieci (bliźniąt lub dzieci rok po roku) nie będzie stanowił problemu. Do wyboru są modele jeden obok drugiego oraz jeden za drugim. Różnią się między sobą szerokością i długością co przekłada się bezpośrednio na Twój komfort prowadzenia takiego wózka. Podjechać pod krawężnik będzie łatwiej wózkiem jeden obok drugiego ale przejechać przez drzwi będzie zdecydowanie łatwiej wózkiem jeden za drugim. Niezależnie jaki typ wybierzesz możesz liczyć na komfort dziecka i dobre wyposażenie wózka.

Wózki wielofunkcyjne zaskakują swoją uniwersalnością. Na stelaż zapinasz w zależności od potrzeby fotelik – nosidełko, gondolę lub spacerówkę i gotowe. Taki zestaw świetnie się sprawdza gdy chcesz wózkiem przewieźć niemowlę a nie chcesz wyciągać je z nosidełka. Sytuacje są różne, np. nie chcesz aby dziecko się zbudziło lub zaziębiło podczas wyciągania z nosidełka i wkładania do gondoli w mroźny dzień. Twoja wygoda jest tutaj na pierwszym miejscu. Wózek niezależenie od wersji, którą stworzysz świetnie się prowadzi z racji dużego stelaża z pełną rączką i dużych kół.

Gondole do wózków są przeznaczone dla wózka spacerowego Atomic. Dokupując gondolę do tego modelu otrzymujemy wózek Atomic 2w1 a dokukupując gondolę, fotelik 0-13 kg Colby i adaptery do wózka Atomic otrzymujemy zestaw Atomic 3w1.

Akcesoria do wózków stanowią uzupełnienie wyposażenia wózków. W naszej ofercie możecie znaleźć między innymi: torby do wózków, śpiworki, mufki, uniwersalne folie przeciwdeszczowe, moskitiery, parasolki przeciwsłoneczne, termoopakowania, pompowane koła oraz adaptery.

Biorąc pod uwagę powyższy podział widać, że wcale nie jest tak łatwo wybrać odpowiedni wózek dla dziecka. Jest mnóstwo parametrów, które warto wziąć pod uwagę. Zapraszamy do kontaktu – pomożemy Ci dobrać odpowiedni wózek.