Dlaczego my?

Szanowny Kliencie,na pewno zastanawiasz się dlaczego to właśnie z nami miałbyś rozpocząć współpracę? Przecież na rynku są również inni dystrybutorzy tego typu produktów. Dlaczego miałbyś robić ten biznes właśnie z nami? Odpowiedź jest prosta: ponieważ oferujmy coś unikalnego, wartościowego z Twojego punktu widzenia, czego nie oferują inni.

 

Nasza unikalna propozycja dla Ciebie jest następująca:

Dostarczymy Ci szybko towar dostępny od ręki. Zamawiaj przez 24 godziny na dobę!

 

Nasze atuty to:

1. Największa elastyczność. Polega ona na indywidualnym podejściu do Twoich potrzeb, co daje w efekcie końcowym najkorzystniejszą dla Ciebie formę współpracy.

2. Najlepsza obsługa – będę Twoim osobistym opiekunem. Dzięki temu otrzymujesz informacje od jednej kompetentnej osoby, która udzieli Ci potrzebnych informacji odnośnie wszelkich spraw dotyczących naszej współpracy.

3. Największa dostępność oferowanych produktów – prawie wszystkie produkty dostępne są zawsze od ręki. Daje to Tobie ogromną korzyść, gdyż możesz zamawiać niewielkie ilości wprost na półkę. Ponadto nie musisz robić specjalnych zapasów, ani magazynować towaru, gdyż robimy to za Ciebie i dla Ciebie. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy – pomyśl w jak niezwykle komfortowej sytuacji jesteś, gdyż możesz skupić się na sprzedaży i nie martwić o dostępność towaru. Dzięki stałej jego dostępności nie jesteś narażony na odwoływanie ofert, z powodu niedostępności i nie ponosisz z tego tytułu strat.

4. Największy wybór fotelików samochodowych oraz wózków spacerowych na terenie Wielkopolski. Dzięki temu możesz w jednym miejscu zrobić kompleksowe zakupy i oszczędzić czas, który w innym przypadku musiałbyś przeznaczyć na poszukiwania towaru. Ponadto łatwiej będzie Tobie zamawiać towar pod względem logistycznym.

5. Pomoc w dostarczeniu materiałów marketingowych. Jest to szczególnie istotne jeżeli prowadzisz sklep internetowy, gdyż otrzymujesz dostęp do dobrej jakości zdjęć produktów wykonanych w studio fotograficznym i obrobionych przez grafika. A to jest podstawą do stworzenia dobrej oferty sprzedaży w Internecie. Dzięki temu oszczędzasz ogromną ilość czasu i wysiłku, który musiałbyś włożyć poszukując je.

6. Dostęp 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu do cen oraz dostępności produktów za pomocą platformy internetowej. To w niewiarygodny sposób usprawni Twój proces zamawiania towaru i zaoszczędzi Tobie mnóstwo czasu. Towar możesz zamawiać o dowolnej porze dnia lub nocy!

7. Szybka realizacja Twojego zamówienia. Dzięki temu towar szybko trafia do Twojego sklepu. Możesz go mieć po prostu Just in time (na czas). Ponadto możesz dzięki temu robić częste i mniejsze zamówienia bez potrzeby zamawiania na magazyn, co pociąga za sobą często dodatkowe koszty oraz zamrożenie gotówki. Wystarczy towar zamówić bezpośrednio na półkę.

8. Bezpłatna dostawa a ponadto możliwość łączenia różnych produktów przy komponowaniu paczki. Możliwość łączenia wielu produktów to dla Ciebie duża wygoda, ponieważ możesz zamawiać małe ilości kilku produktów.

9. Brak kwotowego minimum logistycznego. To dla Ciebie duże ułatwienie, ponieważ nie musisz ciągle przeliczać czy już osiągnąłeś minimum kwotowe potrzebne do gratisowej wysyłki czy jeszcze nie i być może musisz jeszcze coś zamówić, czego nie planowałeś. U nas po prostu zamawiasz to co jest Tobie potrzebne mając na uwadze ilościowe wymagania logistyczne (ale nie kwotowe).

10. Na wszystkie produkty otrzymujesz gwarancję producenta. W przypadku zgłoszenia reklamacji zapewniam Tobie serwis. Jego gwarantem jest sam producent. Możesz dzięki temu spokojnie sprzedawać produkty a w razie reklamacji mieć pewność, że otrzymasz pomoc.

 

TWÓJ SUKCES JEST NASZYM SUKCESEM!