Dlaczego my?

 

To co wyróżnia naszą firmę to podejście do Twojego biznesu.
Chcemy Ci pomóc rozwinąć Twój biznes i cieszyć się ze wspólnych sukcesów.
Nasze motto brzmi: „Twój sukces jest naszym sukcesem”.
I to jest właśnie to co nas wyróżnia na tle konkurencji.

Dzięki niewielkiej i elastycznej strukturze organizacyjnej naszej firmy rozwiążesz u nas sprawnie problemy. Otrzymasz wsparcie na początku i w trakcie trwania naszej współpracy.
Jeżeli prowadzisz (lub planujesz) sklep internetowy to dzięki plikowi xml bez wysiłku i w jedną chwilę zbudujesz całą ofertę.
Plik ten ponadto będzie za Ciebie automatycznie aktualizował stany magazynowe na Twoim sklepie. Nie musisz się także martwić o magazyn. Sprzedane produkty spakujemy za Ciebie i wyślemy do klienta. Dzięki temu możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Zamawianie towaru jest bardzo proste i szybkie dzięki panelowi dla klientów biznesowych.
Widzisz w nim swoje ceny po rabacie oraz aktualną dostępność towaru.
Odpowiednio duże stany magazynowe, które utrzymujemy na najlepiej sprzedających się produktach pozwolą Tobie na komfortowe zakupy bez konieczności kupowania nadmiernej ilości towaru na stan. Miła atmosfera i często przyjacielskie relacje z klientami są kolejnym atutem współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami handlowymi, które pomogą Państwu lepiej zrozumieć naszą firmę i nasze podejście do współpracy handlowej. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, jesteśmy tu, aby pomóc!

Satya – Zasady Współpracy

TWÓJ SUKCES JEST NASZYM SUKCESEM!